FAQ - Motoczęści24h

Pytania i odpowiedziFAQ (ang. Frequently Asked Questions) - to zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, z którymi spotykamy się, w codziennej pracy. Znajdziecie tu dawkę wiedzy, która z pewnością pomoże Wam w przyjemnym korzystaniu ze sklepu motoczesci24h.pl

Strona FAQ będzie stale rozbudowywana, aby służyć jako baza wiedzy dotyczącej naszych produktów oraz podstawowych informacji dotyczących składania zamówień. Zachęcamy Was do zgłaszania swoich uwag oraz pytań - z pewnością część z nich opublikujemy na tej stronie wraz z odpowiedziami aby służyły innym użytkownikom.Organizacja sklepu1. Czy mogę osobiście odebrać zamówioną część?

Sklep motoczesci24h.pl prowadzi jedynie sprzedaż wysyłkową. W ramach tej sprzedaży uruchomiliśmy wiele dogodnych dla klienta form dostawy. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

2. Jakie formy płatności akceptuje sklep motoczesci24h.pl?

Naszym klientom oferujemy możliwość skorzystania z szybkich płatności internetowych, płatności na konto, a także odbioru paczek za pobraniem. Szczegóły znajdziesz na podstronie DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

3. Jaki jest czas oczekiwania na paczki?

Robimy wszystko, by paczki wysłane zostały jak najszybciej. Najczęściej jest to kolejny dzień roboczy po odnotowaniu wpłaty, ale czasem dajemy radę wysłać paczkę nawet w tym samym dniu!

4. Jak mogę skontaktować się ze sklepem?

Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT. Możesz również skorzystać z naszego czatu, który dostępny jest na stronie.

5. Ile jest czasu na dokonanie zwrotu?

Towar należy zwrócić do sklepu w ciągu 14 dni od jego odebrania. Wszystkie potrzebne do tego informacje znajdziesz na podstronie ZWROTY I REKLAMACJE.

6. Czy sklep oferuje jakieś zniżki?

Zachęcamy Cię do zapisu do newslettera! Dzięki temu zdobędziesz 5% zniżki, a także będziesz na bieżąco z nowościami i wydarzeniami związanymi z naszym sklepem.

7. W jakich godzinach pracuje sklep?

Sklep motoczesci24h.pl czynny jest w godzinach 8:00 – 16:00, ale zamówienia można składać przez całą dobę.Oferta1. Czy w ofercie sklepu znajdę kaski motocyklowe?

Tak. Jeśli chcesz zobaczyć jakie kaski dostępne są w sklepie motoczesci24h.pl wejdź tutaj.

2. Czy w sklepie motoczesci24h.pl sprzedajecie również opony do Quadów?

W asortymencie sklepu mamy zarówno OPONY MOTOCYKLOWE jak i OPONY DO QUADÓW

3. Jakie części oferuje sklep?

Oferta sklepu jest bardzo szeroka i znaleźć w niej możesz produkty w takich kategoriach jak: ELEMENTY NADWOZIA, FILTRY MOTOCYKLOWE, OŚWIETLENIE, SILNIK I OSPRZĘT, UKŁAD ELEKTRYCZNY, ZAPŁON, UKŁAD HAMULCOWYUKŁAD NAPĘDOWY a także UKŁAD PALIWOWY

4. Jak najłatwiej mogę znaleźć część, której potrzebuję?

Na STRONIE GŁÓWNEJ sklepu znajdziesz wyszukiwarkę, dzięki której szybko odnajdziesz kategorię części, których potrzebujesz.