Środek Do Czyszczenia Tapicerki Tapis 0.6L
  • Nowy

Środek Do Czyszczenia Tapicerki Tapis 0.6L

15,00 zł
Brutto
Ilość
Na stanie

K2 TAPIS jest bezwzględnym dla brudu środkiem do czyszczenia tapicerki. Nawet mocno zaschnięte plamy zostaną skutecznie usunięte. K2 TAPIS wnika głęboko w strukturę tkanin i przywraca czyszczonym powierzchniom ich naturalną barwę.
Dzięki temu, że K2 TAPIS ma konsystencję pianki, może długo penetrować czyszczoną powierzchnię, jednocześnie pozostając na miejscu i utrzymując rozbity brud na powierzchni.
Może być stosowany do profesjonalnego czyszczenia tapicerek naturalnych, z tworzyw sztucznych, dywanów, obuwia i innych tkanin.

Sposób użycia:
1. Przed użyciem wstrząsnąć.
2. Sprawdzić działanie produktu w niewidocznym miejscu.
3. Spryskać czyszczoną powierzchnię.
4. Pozostawić na chwilę, aby środek rozbił brud.
5. Ściągnąć roztwór z usuniętymi zabrudzeniami przy pomocy wilgotnej mikrofibry lub odkurzacza.

K2 TAPIS jest skutecznym środkiem do czyszczenia tapicerki samochodowej. Doskonale sprawdza się w przypadku zarówno świeżych plam, jak i starych, mocno zaschniętych zabrudzeń.
Podczas ręcznego prania tapicerki, K2 TAPIS wnika głęboko w strukturę tkaniny i przywraca jej oryginalny wygląd oraz naturalną barwę.
 
Usuwa blisko 100 różnych plam, w tym często spotykane zabrudzenia: ślady po butach, plamy po kawie i sosach, plamy po rozlanych napojach, zacieki po deszczu powstałe po zamoczeniu tkaniny podczas opadów, ślady po czekoladzie i słodyczach.

Wyjątkowo łatwy w użyciu. Posiada szczotkę z tworzywa sztucznego zintegrowaną z nasadką puszki. Dzięki poręcznej szczotce czyszczenie tkaniny przebiega szybciej i sprawniej. Elastyczne włosie skutecznie wspiera proces czyszczenia, a odpowiednia miękkość włosa eliminuje ryzyko uszkodzenia tkaniny.
 
Dzięki właściwościom pianki, K2 TAPIS  może długo pozostawiać na miejscu i bez spływania, penetrować czyszczoną powierzchnię.
Idealnie sprawdza się do okresowego odświeżania tapicerki, nawet w przypadku materiałów, na których na pierwszy rzut oka nie widać zabrudzeń.

Może być stosowany do profesjonalnego czyszczenia tapicerek naturalnych, z tworzyw sztucznych, dywanów, obuwia i innych tkanin.
Wybierając K2 Tapis ze zintegrowaną szczotką, zyskujesz 2 w 1.
Skuteczny środek czyszczący oraz narzędzie, które pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu.

K2

076 284
239 Przedmioty

Arkusz danych

Numer katalogowy producenta
K206B
Stan
Nowy

Specyficzne odniesienia