Środek Do Czyszczenia Tapicerki Tapis 0.6L
  • Nowy

Środek Do Czyszczenia Tapicerki Tapis 0.6L

K2 TAPIS jest bezwzględnym dla brudu środkiem do czyszczenia tapicerki. Nawet mocno zaschnięte plamy zostaną skutecznie usunięte. K2 TAPIS wnika głęboko w strukturę tkanin i przywraca czyszczonym powierzchniom ich naturalną barwę.
Dzięki temu, że K2 TAPIS ma konsystencję pianki, może długo penetrować czyszczoną powierzchnię, jednocześnie pozostając na miejscu i utrzymując rozbity brud na powierzchni.
Może być stosowany do profesjonalnego czyszczenia tapicerek naturalnych, z tworzyw sztucznych, dywanów, obuwia i innych tkanin.

Sposób użycia:
1. Przed użyciem wstrząsnąć.
2. Sprawdzić działanie produktu w niewidocznym miejscu.
3. Spryskać czyszczoną powierzchnię.
4. Pozostawić na chwilę, aby środek rozbił brud.
5. Ściągnąć roztwór z usuniętymi zabrudzeniami przy pomocy wilgotnej mikrofibry lub odkurzacza.

K2 TAPIS jest skutecznym środkiem do czyszczenia tapicerki samochodowej. Doskonale sprawdza się w przypadku zarówno świeżych plam, jak i starych, mocno zaschniętych zabrudzeń.
Podczas ręcznego prania tapicerki, K2 TAPIS wnika głęboko w strukturę tkaniny i przywraca jej oryginalny wygląd oraz naturalną barwę.
 
Usuwa blisko 100 różnych plam, w tym często spotykane zabrudzenia: ślady po butach, plamy po kawie i sosach, plamy po rozlanych napojach, zacieki po deszczu powstałe po zamoczeniu tkaniny podczas opadów, ślady po czekoladzie i słodyczach.

Wyjątkowo łatwy w użyciu. Posiada szczotkę z tworzywa sztucznego zintegrowaną z nasadką puszki. Dzięki poręcznej szczotce czyszczenie tkaniny przebiega szybciej i sprawniej. Elastyczne włosie skutecznie wspiera proces czyszczenia, a odpowiednia miękkość włosa eliminuje ryzyko uszkodzenia tkaniny.
 
Dzięki właściwościom pianki, K2 TAPIS  może długo pozostawiać na miejscu i bez spływania, penetrować czyszczoną powierzchnię.
Idealnie sprawdza się do okresowego odświeżania tapicerki, nawet w przypadku materiałów, na których na pierwszy rzut oka nie widać zabrudzeń.

Może być stosowany do profesjonalnego czyszczenia tapicerek naturalnych, z tworzyw sztucznych, dywanów, obuwia i innych tkanin.
Wybierając K2 Tapis ze zintegrowaną szczotką, zyskujesz 2 w 1.
Skuteczny środek czyszczący oraz narzędzie, które pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu.

K2

076 284

Arkusz danych

Numer katalogowy producenta
K206B
Stan
Nowy

Specyficzne odniesienia