Opona-SHINKO-R540-120-100-18-120-100-18-68M
  • Wyprzedaż!

OPONA MOTOCYKLOWA 120 100-18 68M T TERENOWA

335,03 zł
Brutto
Serie HOLESHOT to cztery rodzaje opon różniących się budową w zależności od terenu na którym są użytkowane. Można je stosować wyłącznie w sportach motocrossowych, nie są homologowane do pokonywania dróg publicznych. Twarda mieszanka z wysoką zawartością węgla użyta według specjalnej, innowacyjnej struktury pomaga zachować stabilność zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. Bloki bieżnika są ułożone w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć przyczepność niezależnie od stopnia nachylenia opony.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opona(ogumienie do motocykli)

(R540 120/100-18)

opis

Serie HOLESHOT to cztery rodzaje opon różniących się budową w zależności od terenu na którym są użytkowane. Można je stosować wyłącznie w sportach motocrossowych, nie są homologowane do pokonywania dróg publicznych. Twarda mieszanka z wysoką zawartością węgla użyta według specjalnej, innowacyjnej struktury pomaga zachować stabilność zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. Bloki bieżnika są ułożone w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć przyczepność niezależnie od stopnia nachylenia opony. Typ docelowego podłoża można ustalić na podstawie nazwy serii. HT (hard terrain) idealnie pasują do jazdy na bardzo twardej powierzchni. IT (intermediate terrain) sprawdza się w szerokim zakresie warunków - od miękkiej gleby przez średnio twardą, do twardego terenu. ST (soft terrain) powinno być używane na miękkim podłożu lub lekko twardym. MS (mud/sand/deep loam only) nadaje się do jazdy po sypkim i błotnistym podłożu.

producent:

SHINKOSHINKO jest producentem opon i detek, cieszących się doskonałą reputacją wśród użytkowników. Firma stosuje najnowocześniejsze technologie produkcji i zapewnia wysokiej jakości, przetestowane pod względem wytrzymałości i bezpieczeństwa produkty.

428 535
1 Przedmiot

Arkusz danych

Uwagi
DO MOTOCROSSU
Rozmiar
120/100-18
Typ
22
Specyfikacja
120/100-18 68M
Typ opony
Terenowa
Tył/ przód
19
Tył/ przód
Tył
Indeks nośności
68
Indeks prędkości
16
Kod SHINKO
R540
Seria
HOLESHOT MS

Specyficzne odniesienia

8 innych produktów w tej samej kategorii: