Zebatka-napedowa-CHIARAVALLI-240-44-44-zabkow

ZĘBATKA NAPĘDOWA 44Z TYŁ Aprilia 50 Racing RX 50

Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie komponentów przeniesienia napędu. Z nami kompleksowo wyposażysz swoją maszynę, zapewniając jej niezawodność, trwałość i wysoką jakość.

Zębatka napędowa(zębatki motocyklowe)

(240-44)

opis

Zębatki napędowe firmy Chiaravalli są od lat wykonywane ze stali najwyższej jakości, co przekłada się na ich wysoką trwałość i niezawodność. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i użyciu precyzyjnie dobranych materiałów nie ulegają przedwczesnemu ścieraniu, zapewniając długą i komfortową eksploatację. Idealnie sprawdzają się jako zamienniki oryginalnych części, wcale nie ustępując im pod względem jakości.

producent:

CHIARAVALLIGrupa Chiaravalli SpA, wiodący europejski producent w dziedzinie produkcji podzespołów przeniesienia napędów, została założona w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Marka Chiaravalli szybko stała się gwarancją i symbolem jakości oraz zaawansowanych technologicznie innowacji w branży przemysłowej automatyki maszynowej. Obecnie zatrudnia ponad 200 osób i działa w 52 krajach świata, między innymi na terenie Unii Europejskiej oraz Rosji, w Polsce jest obecna od 2004 roku. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór między innymi zębatek, ogniw łączących oraz innych części napędu Chiaravalli.

kody:

200000_200300,RX 50 Six Days

Zastosowania:

Aprilia 50 Racing RX 50
Aprilia

010 020

Arkusz danych

Oś montażu
Tył
Ilość ząbków
44
Model
50 Racing RX 50

Specyficzne odniesienia