Zebatka-napedowa-CHIARAVALLI-256-35-35-zabkow

ZĘBATKA NAPĘDOWA 35Z TYŁ Honda 70 C CF 70

Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie komponentów przeniesienia napędu. Z nami kompleksowo wyposażysz swoją maszynę, zapewniając jej niezawodność, trwałość i wysoką jakość.

Zębatka napędowa(zębatki motocyklowe)

(256-35)

opis

Zębatki napędowe firmy Chiaravalli są od lat wykonywane ze stali najwyższej jakości, co przekłada się na ich wysoką trwałość i niezawodność. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i użyciu precyzyjnie dobranych materiałów nie ulegają przedwczesnemu ścieraniu, zapewniając długą i komfortową eksploatację. Idealnie sprawdzają się jako zamienniki oryginalnych części, wcale nie ustępując im pod względem jakości.

producent:

CHIARAVALLIGrupa Chiaravalli SpA, wiodący europejski producent w dziedzinie produkcji podzespołów przeniesienia napędów, została założona w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Marka Chiaravalli szybko stała się gwarancją i symbolem jakości oraz zaawansowanych technologicznie innowacji w branży przemysłowej automatyki maszynowej. Obecnie zatrudnia ponad 200 osób i działa w 52 krajach świata, między innymi na terenie Unii Europejskiej oraz Rosji, w Polsce jest obecna od 2004 roku. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór między innymi zębatek, ogniw łączących oraz innych części napędu Chiaravalli.

kody:

197800_198500,CF 70 Pitchly

Zastosowania:

Honda 70 C CF 70
Honda

010 026

Arkusz danych

Oś montażu
Tył
Ilość ząbków
35
Model
70 C CF 70

Specyficzne odniesienia